ECW-F2185RHA
Panasonic
Cap Film 1.8uF 250V PP 3% (18.8 X 11.4 X 21.5mm) Radial 7.5mm 105°C Ammo
RoHS Compliant
Ammo Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECWF2185RHA
  • Part No:
    ECW-F2185RHA
    EAR99
    200
  • Voltage:
    250 VDC
  • Capacitance Value:
    1.8 uF
  • Tolerance:
    3 %
  • Size:
    18.8 x 11.4 x 21.5 mm