ECQ-UAAF334SA
Panasonic
Cap Film 0.33uF 275VAC PP 20% (17.5 X 9 X 16mm) Dipped Radial 15mm 110°C Bulk
Discontinued
Bulk Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +