ECQ-E6684JFB
Panasonic
Cap Film 0.68uF 630V PET 5% (26 X 11.5 X 26mm) Radial 15mm 105°C Bulk
Description +
Search Keywords: ECQE6684JFB
  • Part No:
    ECQ-E6684JFB
  • Voltage:
    630 VDC
  • Capacitance Value:
    0.68 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    26 x 11.5 x 26 mm