ECQ-E6683JF
Panasonic
Cap Film 0.068uF 630V PET 5% (18.5 X 5.8 X 11mm) Radial 15mm 105°C Bulk
RoHS Compliant
Bag Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECQE6683JF
  • Part No:
    ECQ-E6683JF
  • Voltage:
    630 VDC
  • Capacitance Value:
    0.068 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    18.5 x 5.8 x 11 mm