ECQ-E6334JF
Panasonic
Cap Film 0.33uF 630V PET 5% (26 X 7.8 X 17mm) Radial 22.5mm 105°C Bulk
RoHS Compliant
Bag Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECQE6334JF
  • Part No:
    ECQ-E6334JF
  • Voltage:
    630 VDC
  • Capacitance Value:
    0.33 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    26 x 7.8 x 17 mm