ECQ-E6223JF
Panasonic
Cap Film 0.022uF 630V PET 5% (12 X 5.3 X 10.5mm) Radial 10mm 105°C Bulk
RoHS Compliant
Bag Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECQE6223JF
  • Part No:
    ECQ-E6223JF
  • Voltage:
    630 VDC
  • Capacitance Value:
    0.022 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    12 x 5.3 x 10.5 mm