ECQ-E6155JF
Panasonic
Cap Film 1.5uF 630V PET 5% (31 X 15.3 X 24.7mm) Radial 27.5mm 105°C Bulk
RoHS Compliant
Bag Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECQE6155JF
  • Part No:
    ECQ-E6155JF
  • Voltage:
    630 VDC
  • Capacitance Value:
    1.5 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    31 x 15.3 x 24.7 mm