ECQ-E6125KF
Panasonic
Cap Film 1.2uF 630V PET 10% (31 X 13.5 X 23mm) Radial 27.5mm 105°C Bulk
RoHS Compliant
Bag Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECQE6125KF
  • Part No:
    ECQ-E6125KF
  • Voltage:
    630 VDC
  • Capacitance Value:
    1.2 uF
  • Tolerance:
    10 %
  • Size:
    31 x 13.5 x 23 mm