ECQ-E4564KF
Panasonic
Cap Film 0.56uF 400V PET 10% (26 X 6.5 X 16mm) Radial 22.5mm 105°C Bulk
Description +
Search Keywords: ECQE4564KF
  • Part No:
    ECQ-E4564KF
  • Voltage:
    400 VDC
  • Capacitance Value:
    0.56 uF
  • Tolerance:
    10 %
  • Size:
    26 x 6.5 x 16 mm