ECQ-E4563JF3
Panasonic
Cap Film 0.056uF 400V PET 5% (12 X 5 X 15mm) Radial 5mm 105°C Ammo
RoHS Compliant
Ammo Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECQE4563JF3
  • Part No:
    ECQ-E4563JF3
    EAR99
    500
  • Voltage:
    400 VDC
  • Capacitance Value:
    0.056 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    12 x 5 x 15 mm