ECQ-E4223KFB
Panasonic
Cap Film 0.022uF 400V PET 10% (10.3 X 4.8 X 12.9mm) Radial 7.5mm 105°C Bulk
RoHS Compliant
Bag Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECQE4223KFB
  • Part No:
    ECQ-E4223KFB
    EAR99
    1000
  • Voltage:
    400 VDC
  • Capacitance Value:
    0.022 uF
  • Tolerance:
    10 %
  • Size:
    10.3 x 4.8 x 12.9 mm