ECQ-E4125KFB
Panasonic
Cap Film 1.2uF 400V PET 10% (26 X 9.5 X 23.9mm) Radial 15mm 105°C Bulk
RoHS Compliant
Bag Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECQE4125KFB
  • Part No:
    ECQ-E4125KFB
  • Voltage:
    400 VDC
  • Capacitance Value:
    1.2 uF
  • Tolerance:
    10 %
  • Size:
    26 x 9.5 x 23.9 mm