ECQ-E4105KFB
Panasonic
Cap Film 1uF 400V PET 10% (26 X 8.5 X 23mm) Radial 15mm 105°C Bulk
RoHS Compliant
Bag Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECQE4105KFB
  • Part No:
    ECQ-E4105KFB
  • Voltage:
    400 VDC
  • Capacitance Value:
    1 uF
  • Tolerance:
    10 %
  • Size:
    26 x 8.5 x 23 mm