- ECQ-E4103KFA
Description
Cap Film 0.01uF 400V PET 10% Radial 105°C
Search Keywords: ECQE4103KFA
Supplier:Panasonic
Part No:ECQ-E4103KFA
Supplier Standard Pack:
1000 -
Dielectric:PET
Voltage:400 VDC
Capacitance Value:0.01 uF
Tolerance:10 %