ECQ-E2W105KH
Panasonic
Cap Film 1uF 450V PET 10% (18.2 X 8.5 X 16.9mm) Radial 15mm 105°C Bulk
RoHS Compliant
Bag Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECQE2W105KH
  • Part No:
    ECQ-E2W105KH
  • Voltage:
    450 VDC
  • Capacitance Value:
    1 uF
  • Tolerance:
    10 %
  • Size:
    18.2 x 8.5 x 16.9 mm