ECQ-E2685JF
Panasonic
Cap Film 6.8uF 250V PET 5% (31 X 13 X 22.4mm) Radial 27.5mm 105°C Bag
RoHS Compliant
Bag Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECQE2685JF
  • Part No:
    ECQ-E2685JF
  • Voltage:
    250 VDC
  • Capacitance Value:
    6.8 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    31 x 13 x 22.4 mm