ECQ-E2335JFB
Panasonic
Cap Film 3.3uF 250V PET 5% (26 X 10.3 X 23mm) Radial 15mm 105°C Bulk
RoHS Compliant
Bag Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECQE2335JFB
  • Part No:
    ECQ-E2335JFB
  • Voltage:
    250 VDC
  • Capacitance Value:
    3.3 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    26 x 10.3 x 23 mm