ECQ-E2335JFA
Panasonic
Cap Film 3.3uF 250V PET 5% Radial 105°C
RoHS Compliant
Bag Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECQE2335JFA
  • Part No:
    ECQ-E2335JFA
  • Voltage:
    250 VDC
  • Capacitance Value:
    3.3 uF
  • Tolerance:
    5 %