ECQ-E2333KFB
Panasonic
Cap Film 0.033uF 250V PET 10% (10.3 X 4.5 X 12.5mm) Radial 7.5mm 105°C Bulk
RoHS Compliant
Bag Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECQE2333KFB
  • Part No:
    ECQ-E2333KFB
  • Voltage:
    250 VDC
  • Capacitance Value:
    0.033 uF
  • Tolerance:
    10 %
  • Size:
    10.3 x 4.5 x 12.5 mm