ECQ-E2275JFB
Panasonic
Cap Film 2.7uF 250V PET 5% (26 X 9.4 X 22mm) Radial 15mm 105°C Bulk
RoHS Compliant
Bag Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECQE2275JFB
  • Part No:
    ECQ-E2275JFB
    EAR99
    1000
  • Voltage:
    250 VDC
  • Capacitance Value:
    2.7 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    26 x 9.4 x 22 mm