ECQ-E2224KFA
Panasonic
Cap Film 0.22uF 250V PET 10% Radial 105°C
RoHS Compliant
Bag Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECQE2224KFA
  • Part No:
    ECQ-E2224KFA
    EAR99
    1000
  • Voltage:
    250 VDC
  • Capacitance Value:
    0.22 uF
  • Tolerance:
    10 %