- ECQ-E2224JBB
Description
Cap Film 0.22uF 250V PET 5% (10.3 X 5.4 X 15.1mm) Radial 5mm 105°C Automotive Bulk
Search Keywords: ECQE2224JBB
Supplier:Panasonic
Part No:ECQ-E2224JBB
Supplier Standard Pack:
1000 -
Dielectric:PET
Voltage:250 VDC
Capacitance Value:0.22 uF
Tolerance:5 %
Mounting:Through Hole
Termination Style:Radial
Size:10.3 x 5.4 x 15.1 mm