ECQ-E2224JB3
Panasonic
Cap Film 0.22uF 250V PET 5% (10.3 X 5.4 X 15.1mm) Radial 5mm 105°C Automotive Ammo
RoHS Compliant
Ammo Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECQE2224JB3
  • Part No:
    ECQ-E2224JB3
    EAR99
    1500
  • Voltage:
    250 VDC
  • Capacitance Value:
    0.22 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    10.3 x 5.4 x 15.1 mm