ECQ-E2184JBB
Panasonic
Cap Film 0.18uF 250V PET 5% (10.3 X 5 X 14.7mm) Radial 5mm 105°C Automotive Bulk
RoHS Compliant
Bag Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECQE2184JBB
  • Part No:
    ECQ-E2184JBB
    EAR99
    1000
  • Voltage:
    250 VDC
  • Capacitance Value:
    0.18 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    10.3 x 5 x 14.7 mm