ECQ-E2183JB
Panasonic
Cap Film 0.018uF 250V PET 5% (7.9 X 4.3 X 7.2mm) Radial 5mm 105°C Automotive Bulk
Description +
Search Keywords: ECQE2183JB
  • Part No:
    ECQ-E2183JB
  • Voltage:
    250 VDC
  • Capacitance Value:
    0.018 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    7.9 x 4.3 x 7.2 mm