ECQ-E2154JF9
Panasonic
Cap Film 0.15uF 250V PET 5% (10.3 X 6 X 15.8mm) Radial 5mm 105°C T/R
RoHS Compliant
Box Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECQE2154JF9
  • Part No:
    ECQ-E2154JF9
    EAR99
    500
  • Voltage:
    250 VDC
  • Capacitance Value:
    0.15 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    10.3 x 6 x 15.8 mm