ECQ-E2123KB
Panasonic
Cap Film 0.012uF 250V PET 10% (7.9 X 4.2 X 7.1mm) Radial 5mm 105°C Automotive Bulk
Description +
Search Keywords: ECQE2123KB
  • Part No:
    ECQ-E2123KB
  • Voltage:
    250 VDC
  • Capacitance Value:
    0.012 uF
  • Tolerance:
    10 %
  • Size:
    7.9 x 4.2 x 7.1 mm