ECQ-E2105JF
Panasonic
Cap Film 1uF 250V PET 5% (18.5 X 7.4 X 15mm) Radial 15mm 105°C Bag
Description +
Search Keywords: ECQE2105JF
  • Part No:
    ECQ-E2105JF
  • Voltage:
    250 VDC
  • Capacitance Value:
    1 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    18.5 x 7.4 x 15 mm