ECQ-E1685KF
Panasonic
Cap Film 6.8uF 100V PET 10% (26 X 9 X 18.5mm) Radial 22.5mm 105°C Bulk
RoHS Compliant
Bag Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECQE1685KF
  • Part No:
    ECQ-E1685KF
    EAR99
    1000
  • Voltage:
    100 VDC
  • Capacitance Value:
    6.8 uF
  • Tolerance:
    10 %
  • Size:
    26 x 9 x 18.5 mm