ECQ-E1684KF
Panasonic
Cap Film 0.68uF 100V PET 10% (12 X 6 X 11.9mm) Radial 10mm 105°C Bulk
Description +
Search Keywords: ECQE1684KF
  • Part No:
    ECQ-E1684KF
  • Voltage:
    100 VDC
  • Capacitance Value:
    0.68 uF
  • Tolerance:
    10 %
  • Size:
    12 x 6 x 11.9 mm