ECQ-E1395JFB
Panasonic
Cap Film 3.9uF 100V PET 5% (26 X 7 X 21.4mm) Radial 15mm 105°C Bulk
RoHS Compliant
Bag Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECQE1395JFB
  • Part No:
    ECQ-E1395JFB
    EAR99
    1000
  • Voltage:
    100 VDC
  • Capacitance Value:
    3.9 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    26 x 7 x 21.4 mm