ECQ-E1335KF
Panasonic
Cap Film 3.3uF 100V PET 10% (18.5 X 8.5 X 16.5mm) Radial 15mm 105°C Bulk
Description +
Search Keywords: ECQE1335KF
  • Part No:
    ECQ-E1335KF
  • Voltage:
    100 VDC
  • Capacitance Value:
    3.3 uF
  • Tolerance:
    10 %
  • Size:
    18.5 x 8.5 x 16.5 mm