ECQ-E1275KF
Panasonic
Cap Film 2.7uF 100V PET 10% (18.5 X 8 X 15.8mm) Radial 15mm 105°C Bulk
RoHS Compliant
Bag Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECQE1275KF
  • Part No:
    ECQ-E1275KF
    EAR99
    1000
  • Voltage:
    100 VDC
  • Capacitance Value:
    2.7 uF
  • Tolerance:
    10 %
  • Size:
    18.5 x 8 x 15.8 mm