ECQ-E12473JFB
Panasonic
Cap Film 0.047uF 1250V PET 5% (26 X 8 X 22mm) Radial 17.5mm 105°C Bulk
RoHS Compliant
Bag Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECQE12473JFB
  • Part No:
    ECQ-E12473JFB
    EAR99
    1000
  • Voltage:
    1250 VDC
  • Capacitance Value:
    0.047 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    26 x 8 x 22 mm