ECQ-E1225KFB
Panasonic
Cap Film 2.2uF 100V PET 10% (18.5 X 7 X 20mm) Radial 10mm 105°C Bulk
Description +
Search Keywords: ECQE1225KFB
  • Part No:
    ECQ-E1225KFB
  • Voltage:
    100 VDC
  • Capacitance Value:
    2.2 uF
  • Tolerance:
    10 %
  • Size:
    18.5 x 7 x 20 mm