ECQ-E1225JF
Panasonic
Cap Film 2.2uF 100V PET 5% (18.5 X 7 X 15mm) Radial 15mm 105°C Bulk
Description +
Search Keywords: ECQE1225JF
  • Part No:
    ECQ-E1225JF
  • Voltage:
    100 VDC
  • Capacitance Value:
    2.2 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Mounting:
    Through Hole
  • Termination Style:
    Radial
  • Size:
    18.5 x 7 x 15 mm