ECQ-E12224KFB
Panasonic
Cap Film 0.22uF 1250V PET 10% (31 X 14.5 X 31.5mm) Radial 22.5mm 105°C Bulk
Description +
Search Keywords: ECQE12224KFB
  • Part No:
    ECQ-E12224KFB
  • Voltage:
    1250 VDC
  • Capacitance Value:
    0.22 uF
  • Tolerance:
    10 %
  • Mounting:
    Through Hole
  • Termination Style:
    Radial
  • Size:
    31 x 14.5 x 31.5 mm