ECQ-E12153JF
Panasonic
Cap Film 0.015uF 1250V PET 5% (21 X 6 X 13.5mm) Radial 17.5mm 105°C Bulk
Description +
Search Keywords: ECQE12153JF
  • Part No:
    ECQ-E12153JF
  • Voltage:
    1250 VDC
  • Capacitance Value:
    0.015 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    21 x 6 x 13.5 mm