ECQ-E12103JFB
Panasonic
Cap Film 0.01uF 1250V PET 5% (21 X 5 X 17.5mm) Radial 12.5mm 105°C Bulk
Description +
Search Keywords: ECQE12103JFB
  • Part No:
    ECQ-E12103JFB
  • Voltage:
    1250 VDC
  • Capacitance Value:
    0.01 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    21 x 5 x 17.5 mm