ECQ-E1106KFB
Panasonic
Cap Film 10uF 100V PET 10% (26 X 11.5 X 26mm) Radial 15mm 105°C Bulk
Description +
Search Keywords: ECQE1106KFB
  • Part No:
    ECQ-E1106KFB
  • Voltage:
    100 VDC
  • Capacitance Value:
    10 uF
  • Tolerance:
    10 %
  • Size:
    26 x 11.5 x 26 mm