ECQ-E10563KFB
Panasonic
Cap Film 0.056uF 1000V PET 10% (21 X 7.5 X 22mm) Radial 12.5mm 105°C Bulk
Description +
Search Keywords: ECQE10563KFB
  • Part No:
    ECQ-E10563KFB
  • Voltage:
    1000 VDC
  • Capacitance Value:
    0.056 uF
  • Tolerance:
    10 %
  • Size:
    21 x 7.5 x 22 mm