ECQ-E10104KEB
Panasonic
Cap Film 0.1uF 1000V PET 10%( 21 X 10 X 25mm) Radial 12.5mm 105°C Bulk
Description +
Search Keywords: ECQE10104KEB
  • Part No:
    ECQ-E10104KEB
  • Voltage:
    1000 VDC
  • Capacitance Value:
    0.1 uF
  • Tolerance:
    10 %
  • Mounting:
    Through Hole
  • Termination Style:
    Radial
  • Size:
    21 x 10 x 25 mm