ECO-S2DP331CA
Panasonic
Cap Aluminum Lytic 330uF 200V 20% Snap-In 10mm 3000h 85°C Bulk
Description +
Search Keywords: ECOS2DP331CA
  • Part No:
    ECO-S2DP331CA
  • Capacitance Value:
    330 uF
  • Tolerance:
    20 %
  • Operating Temperature:
    -40 to 85 °C
  • Voltage:
    200 VDC