ECO-S1KP682DA
Panasonic
Cap Aluminum Lytic 6800uF 80V 20% (30 X 50mm) Snap-In 10mm 0.046 Ohm 5160mA 3000h 85°C Bulk
Description +
Search Keywords: ECOS1KP682DA
  • Part No:
    ECO-S1KP682DA
    EAR99
    100
  • Capacitance Value:
    6800 uF
  • Tolerance:
    20 %
  • Operating Temperature:
    -40 to 85 °C
  • Voltage:
    80 VDC