ECA-1EM220I
Panasonic
Cap Aluminum Lytic 22uF 25V 20% Radial 2000h 85°C Automotive Ammo
RoHS Compliant
Box Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECA1EM220I
  • Part No:
    ECA-1EM220I
  • Capacitance Value:
    22 uF
  • Tolerance:
    20 %
  • Operating Temperature:
    -40 to 85 °C
  • Size:
    N/A
  • Voltage:
    25 VDC