63SXE18M
Panasonic
Conductive Polymer Aluminum Capacitor - 18uF ±20% - 63VDC - -55°C to +125°C - 1000h - 19mm leads
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +