63SXE100M
Panasonic
Conductive Polymer Aluminum Capacitor - 100uF ±20% - 63VDC - -55°C to +125°C - 1000h - 19mm leads
RoHS Compliant
Bulk Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +