4SEP220M
Panasonic
Cap Aluminum Polymer 220uF 4VDC 20% (8 X 7mm) Radial 3.5mm 0.035 Ohm 2560mA 3000h 105C Bulk
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Bulk Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +