25SVF47M
Panasonic
Cap Aluminum Polymer 47uF 25VDC 20% (6.3 X 5.9mm) SMD 0.03 Ohm 880mA 1000h 125C T/R
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +