10TPC68M
Panasonic
Tantalum Polymer Capacitor, 68 uF, 10 V, ± 20%, D2, 45 mohm, 2917 [7343-19 Metric]
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +